м. Кам'янське ЗДО №40 "Вогник"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДНЗ №40 "ВОГНИК"

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №40 «Вогник» Кам'янськоїї міської ради (далі ДНЗ №40 "Вогник") утворено шляхом виділу самостійної юридичної особи із загальноосвітнього комплексу «Дошкільний заклад компенсуючого типу-середня школа з класами охорони та корекції зору» №22 (рішення Дніпродзержинської міської ради від 31.08.2011 р. №189-11/VІ, від 28.10.2011 №255-14/ VІ)

ДНЗ №40 "Вогник" розташований за адресою: вул. Гайдамацька 35,

ДНЗ №40 "Вогник" є закладом освіти, що здійснює загальноосвітню, корекційно-компенсаторну, лікувально-відновлювальну функцію.

На базі закладу функціонують групи: для дітей з вадами зору, мови, порушеннями психічного розвитку, інклюзивні групи, групи загального розвитку.

У 2022-2023 навчальному році у закладі працюють 6 груп:

1 група раннього віку загального типу;

2 інклюзивні групи cереднього дошкільного віку;

1 група молодшого дошкільного віку загального типу;

2 спеціальні групи старшого віку (група для дітей з порушеннями зору, мовлення)

ІЗ НИХ: 2 групи працює в дистанційному форматі, 4 групи - перебувають на простої з 01.09.2023 року на період дії воєнного стану

На базі закладу створені сприятливі умови для самовираження  особистості вихованців, розкриття у них природних нахилів та здібностей, здійснення корекційної роботи:

-  лікувально-профілактичний та корекційно-психологічний центри здоров’я (медичний, ортоптичний, масажний кабінети, кабінети корекційних спеціалістів, кабінети практичного психолога та соціального педагога, корекційно-розвантажувальна кімната, методичний кабінет);

- кабінет образотворчого мистецтва;

- музична зала;

-  спортивна зала;

-  групові кімнати, ігрові ділянки;

-  спортивний майданчик .

Умови для виховання та навчання дітей, організація оточуючого середовища відповідають санітарним правилам устрою дошкільних  навчальних закладів, віковим особливостям і потребам дітей.

Режим роботи ДНЗ №40 - 10,5 годин та 12 годин